Общинска избирателна комисия Видин


РЕШЕНИЕ
№ 95-МИ
Видин, 15.10.2019

ОТНОСНО: Регистриране на застъпници от политическа партия ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ.

В ОИК – Видин е постъпило Заявление за регистрация на застъпници на кандидатска листа за кмет на община за изборите за общински съветници и кметове на 27 октомври 2019 г. с рег. № 1/15.10.2019 г. от регистъра на застъпниците на ОИК – Видин, подадено от Тодор Стаменов Вълчев - упълномощен представител на политическа партия ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ. Към заявлението са приложени: списък, съдържащ данни на 120 лица, предложени за регистрация на застъпници на кандидатската листа; декларации (Приложение №75-МИ) и пълномощно.

 

ОИК – Видин разгледа постъпилото заявление и прецени, че са изпълнени изискванията на Изборния кодекс, поради което и на основание чл. 87, ал. 1, т. 18, чл. 117 - 122 от ИК и Решение №1080-МИ от 12.09.2019 г. на ЦИК, Общинска избирателна комисия – Видин

 

РЕШИ:

 

РЕГИСТРИРА 120 застъпници на кандидатската листа за кмет на община на политическа партия ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ, както следвa:

 

1

Кирилка Иванова Ценова

2

Верка Любенова Маркова

3

Лиляна Митова Микова

4

Огнян Ангелов Ненчев

5

Милчо Велзеров Чобанов

6

Емилия Методиева Митева

7

Велизар Милчов Чобанов

8

Лидия Емилова Чобанова

9

Перка Атанасова Ванкова

10

Стоян Найденов Велков

11

Виолета Георгиева Пълова

12

Рангел Димитров Георгиев

13

Снежинка Кръстева Маринова

14

Венета Младенова Ангелова

15

Цветомира Иванова Вълчева

16

Таня Петрова Стоянова

17

Росица Петкова Антова

18

Цветанка Борисова Тодорова

19

Сергей Горанов Кръстев

20

Лиляна Милкова Савова

21

Наташка Виткова Асенова

22

Андриан Лозанов Асенов

23

Пенко Иванов Недялков

24

Галин Петров Йончев

25

Ценка Трайкова Вълчева

26

Цветана Велкова Цекова

27

Иван Йоцков Станев

28

Райна Найденова Денчева

29

Мазона Флорова Николова

30

Иван Еленков Михайлов

31

Гера Стоянова Руйкова

32

Георги Асенов Младенов

33

Иванка Николова Младенова

34

Лилянка Илиева Табакова

35

Димитър Николаев Илиев

36

Илияна Тошкова Бегльовска - Илиева

37

Сашка Гергова Финова

38

Надя Олегова Любенова

39

Весела Миткова Павлова

40

Тошко Борисов Гадинов

41

Анче Борисова Матеева

42

Искра Герасимова Иванова

43

Ася Колева Цветина

44

Цецка Василева Христова

45

Пламен Митков Тошев

46

Цеко Минчов Йоцов

47

Юлиана Венциславова Тошева

48

Цецка Венчова Митова

49

Мариан Венциславов Божков

50

Румяна Георгиева Тодорова

51

Николина Бранкова Кръстева

52

Веселка Димитрова Ганчева

53

Виолета Татянова Михайлова

54

Спас Иванов Спасов

55

Йорданка Велкова Николова

56

Цветелина Колева Владова

57

Мирослав Петров Владов

58

Пелагия Томова Николова

59

Николета Петкова Цветина

60

Детелина Кирилова Траянова

61

Пламен Минков Николов

62

Фиданка Чавдарова Рангелова

63

Емануела Еманоилова Славчева

64

Маргарита Тодорова Николова

65

Борис Андреев Вълчев

66

Детелина Велкова Велкова

67

Тодорка Тодорова Ганкова

68

Петър Иванов Ганков

69

Личко Наков Иванов

70

Симона Пламенова Петрова

71

Васко Енакиев Неделков

72

Карамфила Иванова Петрова

73

Полина Владкова Христова

74

Красимир Цветанов Йорданов

75

Антоанета Ангелова Тимофеева

76

Альоша Илиев Виденов

77

Евстати Борисов Траянов

78

Румяна Петкова Ницева

79

Митко Найденов Лозанов

80

Галинка Микова Петрова

81

Цветанка Кирилова Йотова

82

Асен Ванчев Велков

83

Даниела Нисторова Димитрова

84

Румяна Петрова Христова

85

Цветан Бориславов Ценков

86

Борислав Ценков Каменов

87

Николай Бориславов Ценков

88

Десислава Людмилова Любенова

89

Симона Людмилова Любенова

90

Анна Гьорова Петкова

91

Наташа Цекова Димитрова

92

Стела Венциславова Стоянова

93

Веселина Иванчова Денова

94

Ася Сергеева Русинова

95

Маргарита Веселинова Асенова

96

Камелия Велкова Миразчийска

97

Поликсена Петкова Цанова

98

Павлина Тодорова Тошева

99

Тихомир Найденов Петров

100

Никола Христов Величков

101

Иван Спасов Георгиев

102

Наталия Йорданова Янкова

103

Тереза Георгиева Филчева

104

Даниела Боянова Асенова

105

Иван Русинов Асенов

106

Емил Цанов Димитров

107

Таня Иванова Цокова

108

Корнелия Иванова Кирова

109

Венцислава Георгиева Димитрова

110

Георги Димитров Матеев

111

Пиринка Иванова Маркова

112

Цветан Владимиров Иванов

113

Александър Ангелов Цветанов

114

Мирослав Емилов Петков

115

Цветанка Йорданова Йонова

116

Ася Боянчова Владкова

117

Кирил Станев Флоров

118

Снежинка Дионисова Маринова

119

Слава Некова Йорданова

120

Гергана Тоткова Иванова

 

 

Решението е изготвено в два еднообразни екземпляра.

Решението подлежи на обжалване в тридневен срок от обявяването му пред Централната избирателна комисия.  

Председател: Павел Пламенов Петков

Секретар: Зорница Илиева Димитрашкова

* Публикувано на 15.10.2019 в 17:44 часа

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031 

Решения

  • № 234-МИ / 21.01.2022

    относно: Обявяване за избран за общински съветник от листата на Местна коалиция СДС (НДСВ, НА, ЗНС, БЗНС и БДС - Р)

  • № 233-МИ / 24.02.2020

    относно: Обявяване за избран за общински съветник от листата на Местна коалиция СДС (НДСВ, НА, ЗНС, БЗНС и БДС - Р)

  • № 232-МИ / 21.11.2019

    относно: Обявяване за избран за общински съветник от листата на Местна коалиция СДС (НДСВ, НА, ЗНС, БЗНС и БДС - Р)

всички решения