Общинска избирателна комисия Видин


РЕШЕНИЕ
№ 130-МИ
Видин, 24.10.2019

ОТНОСНО: Публикуване на списък на упълномощени представители на политическа партия „ГЕРБ“ в изборите за общински съветници и кметове на 27 октомври 2019 г.

В ОИК – Видин е постъпил списък на упълномощени представители на политическа партия „ГЕРБ“ в изборите за общински съветници и кметове на 27 октомври 2019 г. в изборен район 0509 - Видин, с вх. № 160/24.10.2019 г. на ОИК – Видин, подадено от Николай Петков Цветков - упълномощен представител на политическа партия „ГЕРБ“. Към заявлението са приложени списък със 122 упълномощени представители.

ОИК – Видин разгледа постъпилото заявление и след извършена проверка прецени, че са изпълнени изискванията на Изборния кодекс по отношение и следва да публикува списък със 122 упълномощени представители на политическа партия „ГЕРБ“.

Предвид гореизложеното и на основание чл. 124, ал. 4 от Изборния кодекс, Общинска избирателна комисия – Видин

РЕШИ:

ПУБЛИКУВА списък със 122 упълномощени представители на политическа партия „ГЕРБ“ в изборите за общински съветници и кметове на 27 октомври 2019 г., както следвa:

1

Виктория Неофитова Николова

1/23.10.2019

2

Лозина Йорданова Николова

2/23.10.2019

3

Пламен Борисов Кечашки

3/23.10.2019

4

Павлинка Данчова Тодорова

4/23.10.2019

5

Цветомира Стефанова Милкова

5/23.10.2019

6

Перо Петков Петров

6/23.10.2019

7

Георги Петков Перов

7/23.10.2019

8

Венеция Младенова Николова

8/23.10.2019

9

Зоя Иванова Якова

9/23.10.2019

10

Звезделина Павлинова Никодимова

10/23.10.2019

11

Илка Веселинова Палуйкова

11/23.10.2019

12

Стоянка Рангелова Вълчева

12/23.10.2019

13

Антон Георгиев Антов

13/23.10.2019

14

Марияна Иванова Иванова

14/23.10.2019

15

Павлина Иванова Илиева

15/23.10.2019

16

Атанас Димитров Аролски

16/23.10.2019

17

Станка Цанкова Димитрова

17/23.10.2019

18

Роза Йорданова Стоянова

18/23.10.2019

19

Елена Лозанова Ванкова

19/23.10.2019

20

Лиляна Велкова Попиванова

20/23.10.2019

21

Илияна Боянова Тачева

21/23.10.2019

22

Юлиан Петров Тачев

22/23.10.2019

23

Петър Славчев Тачев

23/23.10.2019

24

Цветан Крумов Георгиев

24/23.10.2019

25

Иванка Борисова Александрова

25/23.10.2019

26

Янка Нинова Маринова

26/23.10.2019

27

Надежда Асенова Димитрова

27/23.10.2019

28

Саша Кръстева Динкова

28/23.10.2019

29

Албена Йорданова Кирова

29/23.10.2019

30

Валентина Любомирова Симеонова

30/23.10.2019

31

Валентина Ценкова Лилкова

31/23.10.2019

32

Иван Ангелов Начев

32/23.10.2019

33

Даниела Иванова Иванова

33/23.10.2019

34

Владислав Ангелов Йорданов

34/23.10.2019

35

Людмил Серафимов Николов

35/23.10.2019

36

Виолета Георгиева Младенова

36/23.10.2019

37

Валентин Николов Стоянов

37/23.10.2019

38

Никола Николов Симеонов

38/23.10.2019

39

Симона Петева Райкова

39/23.10.2019

40

Митко Иванов Митев

40/23.10.2019

41

Цветана Велкова Станева

41/23.10.2019

42

Марияна Чавдарова Георгиева

42/23.10.2019

43

Ваня Младенова Василева

43/23.10.2019

44

Перка Каменова Георгиева

44/23.10.2019

45

Виктория Михайлова Гузелска

45/23.10.2019

46

Наталия Велкова Цокова-Петрова

46/23.10.2019

47

Верка Александрова Трифонова

47/23.10.2019

48

Емил Иванов Бойчев

48/23.10.2019

49

Красимир Иванов Каменов

49/23.10.2019

50

Красимир Василев Йотов

50/23.10.2019

51

Ивайло Йончев Иванов

51/23.10.2019

52

Витка Крумова Стоянова

52/23.10.2019

53

Ивайло Цветанов Александров

53/23.10.2019

54

Бисер Тодоров Иванов

54/23.10.2019

55

Тошко Митков Славчев

55/23.10.2019

56

Николай Асенов Николов

56/23.10.2019

57

Сашко Славков Чоков

57/23.10.2019

58

Никола Атанасов Николов

58/23.10.2019

59

Дона Бугалинова Георгиева

59/23.10.2019

60

Виктория Евгениева Генадиева

60/23.10.2019

61

Юлия Иванова Димитрова

61/23.10.2019

62

Пламен Замфиров Борисов

62/23.10.2019

63

Румяна Ванчова Тодорова

63/23.10.2019

64

Румен Димитров Иванов

64/23.10.2019

65

Снежинка Маринова Митова

65/23.10.2019

66

Маргарита Атанасова Антонова

66/23.10.2019

67

Искрен Михов Стайков

67/23.10.2019

68

Младенка Василева Йорданова

68/23.10.2019

69

Кочо Маринов Кочев

69/23.10.2019

70

Богдан Кольов Томов

70/23.10.2019

71

Надя Василева Томова

71/23.10.2019

72

Борис Кръстев Асенов

72/23.10.2019

73

Петко Петров Каменов

73/23.10.2019

74

Камелия Димитрова Сашова

74/23.10.2019

75

Сашо Георгиев Върбанов

75/23.10.2019

76

Лито Недков Иванов

76/23.10.2019

77

Анета Тодорова Иванова-Пипишкова

77/23.10.2019

78

Даниела Миткова Ангелова

78/23.10.2019

79

Даниела Петрова Асенова

79/23.10.2019

80

Ваньо Петров Буров

80/23.10.2019

81

Емил Борисов Георгиев

81/23.10.2019

82

Петър Лилков Петров

82/23.10.2019

83

Десислава Пламенова Филипова

83/23.10.2019

84

Огнян Славчев Димитров

84/23.10.2019

85

Румяна Иванова Ванкова

85/23.10.2019

86

Детелинка Христова Михалкова

86/23.10.2019

87

Миглена Пламенова Цветанова

87/23.10.2019

88

Виктория Петрова Пекова

88/23.10.2019

89

Елка Ангелова Ангелова

89/23.10.2019

90

Мариела Недкова Ангелова

90/23.10.2019

91

Валентина Анастасова Антонова

91/23.10.2019

92

Кирил Трифонов Ванков

92/23.10.2019

93

Владимир Анатолиев Цветанов

93/23.10.2019

94

Иван Николов Илиев

94/23.10.2019

95

Любомир Стилиянов Евдокимов

95/23.10.2019

96

Страхил Герасимов Петров

96/23.10.2019

97

Анелия Адриянова Иванова

97/23.10.2019

98

Валери Дионисиев Георгиев

98/23.10.2019

99

Румен Крачунов Крачунов

99/23.10.2019

100

Милена Цветанова Мариянова

100/23.10.2019

101

Десислава Валентинова Мирославова

101/23.10.2019

102

Светлана Кирилова Калотова

102/23.10.2019

103

Наталия Богомилова Петрова

103/23.10.2019

104

Виктор Игнатов Йоцов

104/23.10.2019

105

Румен Романов Венелинов

105/23.10.2119

106

Цецка Иванова Крумова

106/23.10.2019

107

Таня Николова Иванова

107/23.10.2019

108

Мариана Радкова Георгиева

108/23.10.2019

109

Иванка Евгениева Цветанова

109/23.10.2019

110

Малин Евгениев Трифонов

110/23.10.2019

111

Добрина Петрова Илиева

111/23.10.2019

112

Цветелин Росенов Цветанов

112/23.10.2019

113

Георги Иванов Василев

113/23.10.2019

114

Станимир Симеонов Цветков

114/23.10.2019

115

Гаврил Каменов Спасов

115/23.10.2019

116

Нонка Матеева Атанасова

116/23.10.2019

117

Боряна Страхилова Цветкова

117/23.10.2019

118

Пламен Иванов Йорданов

118/23.10.2019

119

Кристиян Венциславов Крумов

119/23.10.2019

120

Панто Иванов Първанов

120/23.10.2019

121

Кирил Любомиров Низамов

121/23.10.2019

122

Величко Петров Георгиев

122/23.10.2019

 

Решението е изготвено в два еднообразни екземпляра.

Решението подлежи на обжалване в тридневен срок от обявяването му пред Централната избирателна комисия.  

Председател: Павел Пламенов Петков

Секретар: Зорница Илиева Димитрашкова

* Публикувано на 24.10.2019 в 20:20 часа

Календар

Решения

  • № 233-МИ / 24.02.2020

    относно: Обявяване за избран за общински съветник от листата на Местна коалиция СДС (НДСВ, НА, ЗНС, БЗНС и БДС - Р)

  • № 232-МИ / 21.11.2019

    относно: Обявяване за избран за общински съветник от листата на Местна коалиция СДС (НДСВ, НА, ЗНС, БЗНС и БДС - Р)

  • № 231-МИ / 16.11.2019

    относно: процесуалното представителство на ОИК-Видин пред административен съд Видин по административно дело № 334/2019г.

всички решения