Общинска избирателна комисия Видин


РЕШЕНИЕ
№ 117-МИ
Видин, 22.10.2019

ОТНОСНО: Регистриране на застъпници

В ОИК – Видин е постъпило Заявление за регистрация на застъпници на кандидатска листа за кмет на община за изборите за общински съветници и кметове на 27 октомври 2019 г. с рег. № 4/22.10.2019 г. от регистъра на застъпниците на ОИК – Видин, подадено от Валери Георгиев Димитров, упълномощен от Генади Петков Велков, представляващ местна коалиция СДС (НДСВ, НА, ЗНС, БЗНС и БДС - Р) .

Към заявлението са приложени: списък, съдържащ данни на 119 лица, предложени за регистрация на застъпници на кандидатската листа, декларации (Приложение №75-МИ) и пълномощно.

 

ОИК – Видин разгледа постъпилото заявление и прецени, че са изпълнени изискванията на Изборния кодекс, поради което и на основание чл. 87, ал. 1, т. 18, чл. 117 - 122 от ИК и Решение № 1080-МИ от 12.09.2019 г. на ЦИК, Общинска избирателна комисия – Видин

 

РЕШИ:

 

РЕГИСТРИРА 120 застъпници на кандидатската листа за кмет на община на местна коалиция СДС (НДСВ, НА, ЗНС, БЗНС и БДС - Р) , както следвa:

 

1

Ирена Иванова Симеонова

2

Силвия Станкова Йонова

3

Иванка Рангелова Младенова

4

Цецка Тодорова Генова

5

Владилена Тонева Ценова

6

Елза Вилхелмова Петкова

7

Венера Софрониева Флорова

8

Ангел Ласков Стоилов

9

Димитър Зафиров Йорданов

10

Сребрина Илиева Стоянова

11

Слави Славчов Първанов

12

Галинка Тодорова Ангелова

13

Илияна Милкова Матеева

14

Тодор Стоянов Тодоров

15

Златка Руменова Георгиева

16

Цветомира Любова Тодорова

17

Росица Каменова Велкова

18

Николай СтояновНайденов

19

Райна Борисова Велкова

20

Параскева Стоянова Георгиева

21

Нина Петрова Николова-Илиева

22

Снежана Занкова Тошева

23

Любомирка Иванова Цокова

24

Петя Руменова Петрова

25

Лиляна Николова Чилова

26

Ценка Рачева Николова

27

Цветанка Младенова Йоцова

28

Митко Николов Николов

29

Веселин Маринов Григоров

30

Людмила Весова Гергова

31

Катя Димитрова Накова

32

Цветанка Стефанова Георгиева

33

Екатерина Бойкова Спиридонова

34

Яворка Борисова Павлова

35

Александър Трендафилов Александров

36

Ангелинка Данкова Каменова

37

Адрияна Иванова Николова

38

Антонио Венциславов Климентов

39

Красимира Неделкова Стефанова

40

Калин Благоев Илиев

41

Борислава Младенова Петрова

42

Снежинка Асенова Димова

43

Норка Младенова Йорданова

44

Иван Младенов Иванов

45

Билянка Ангелова Георгиева

46

Ангел Димитров Мачашев

47

Кирил Стойков Георгиев

48

Аспарух Игнатов Стоянов

49

Ваня Красимирова Дафинова

50

Лилия Борисова Мирчева

51

Мая Любомирова Георгиева

52

Соня Ценкова Цветкова

53

Жулиета Ванкова Лилова

54

Лидия Борисова Цветкова

55

Мирослав Емилов Венциславов

56

Габриела Руменова Цветкова

57

Илияна Ангелова Флорова

58

Ренета Дишкова Петкова

59

Даниела Емилова Караджова

60

Валентина Райнова Боянова

61

Славей Генчов Ненков

62

Нели Милкова Милкова

63

Васил Иванов Василев

64

Весела Николаева Димитрова

65

Илияна Николаева Нинкова

66

Йордан Начов Илиев

67

Норка Николова Нинова

68

Роза Асенова Илиева

69

Цветан Борисов Димитров

70

Александър Ташков Георгиев

71

Цветан Върбанов Шанков

72

Роза Петкова Георгиева

73

Цанка Гошева Бележанова

74

Андрей Асенов Весков

75

Валентина Стефанова Стефанова-Димитрова

76

Цветелина Евгениева Начова

77

Галинка Миткова Нинкова

78

Диана Миткова Кочанова

79

Васил Върбанов Шанков

80

Цветана Петкова Петрова

81

Станчо Николов Матеев

82

Георги Александров Иванов

83

Дамян Любенов Мишев

84

Дафина Димитрова Христова

85

Милослав Гошов Минин

86

Иван Ванков Бибиликов

87

Надка Пекова Младенова

88

Ганчо Ангелов Гачов

89

Евдоким Петров Станков

90

Катя Савова Иванова

91

Георги Светославов Георгиев

92

Люсил Тодоров Борисов

93

Каравел Йосифов Георгиев

94

Албена Любенова Михайлова

95

Красимир Георгиев Георгиев

96

Николай Герасимов Елефтеров

97

Венелин Крумов Флоров

98

Галина Иванова Георгиева

99

Десислава  Димитрова Иванова

100

Иван Евстатиев Владимиров

101

Никола Кирилов Романов

102

Неделко Стоянов Велков

103

Венцислав Кръстев Антонов

104

Снежанка Милкова Маринова

105

Митанка Николова Динкова

106

Асения Красимирова Асенова

107

Гана Славчова Данчова

108

Ирина Антова Каменова    

109

Пролетка Николчова Велкова

110

Лилия Митова Иванова

111

Татяна Сашкова Тошева

112

Емил Иванов Николов

113

Емил Георгиев Димитров

114

Витан Александров Стефанов

115

Антоанета Венелинова Петрова

116

Галинка Димитрова Начева

117

Евгений Йорданов Димитров

118

Вержиния Росенова Иванова

119

Албена Любенова Емилова

120

Павлина Крумова Маркова

 

 

Решението е изготвено в два еднообразни екземпляра.

Решението подлежи на обжалване в тридневен срок от обявяването му пред Централната избирателна комисия.

Председател: Павел Пламенов Петков

Секретар: Зорница Илиева Димитрашкова

* Публикувано на 22.10.2019 в 17:32 часа

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    27282930 

Решения

  • № 233-МИ / 24.02.2020

    относно: Обявяване за избран за общински съветник от листата на Местна коалиция СДС (НДСВ, НА, ЗНС, БЗНС и БДС - Р)

  • № 232-МИ / 21.11.2019

    относно: Обявяване за избран за общински съветник от листата на Местна коалиция СДС (НДСВ, НА, ЗНС, БЗНС и БДС - Р)

  • № 231-МИ / 16.11.2019

    относно: процесуалното представителство на ОИК-Видин пред административен съд Видин по административно дело № 334/2019г.

всички решения